חזרה לדף הבית

רגע של נחת סביב שולחן המנהלת

רגע של נחת עם מנהלת בית הספר תלמידי כיתות ג-ו

תאריך: 26/1/21

שמות התלמידים:

ג'1- אורי ארונוב, ג' 2- מריה פולבוי, ד'1- טאיה לפטרוב, ד'2- איתן פורשטיין, ד'3- ליאם מדינה , ה'1- אסף אברהם, ה'2-אסף אריה, ה'3- מישה קרוגלוב, ו'1- אלון חמאווי, ו'2- הודיה שטנגר

מהלך המפגש:

על מה מגיע לכם רגע של נחת? איך אתם מרגישים בתקופה זו של הקורונה, של הסגר ושל הלמידה מרחוק?

אורי: קיבלתי תעודות  "רגע של נחת" על כך שאני נכנס כל פעם לזום, על אחריות, על שליחת המשימות למורה.

מריה: קיבלתי  תעודות  "רגע של נחת" כי אני עוזרת למורה, אני מתקשרת לילדים שלא נכנסים לזום בזמן, אני מקשיבה למורים ומכינה שיעורי בית. קשה ללמוד בזום כי זה כל הזמן נקטע.

טאיה: קיבלתי  תעודות  "רגע של נחת" כי אני מכינה את כל שיעורי הבית, נכנסת קבוע לזום.

איתן: קיבלתי תעודות "רגע של נחת" על שיפור משמעותי בהתנהגות, על המאמץ שאני עושה. אני עובד בכיתה ומבצע משימות.

ליאם מדינה: קיבלתי  תעודות  "רגע של נחת" על כך שאני משתתף בשיעורים, מצביע ועונה על שאלות. לפעמים כשאין לי אינטרנט אני משלים את המשימות ולא אומר שלא הבנתי את החומר.  הלמידה מרחוק קשה אבל אפשר להסתדר למרות הכל.

אסף אברהם: קיבלתי  תעודות "רגע של נחת" על השתתפות קבועה בזום, לפעמים כשאני חולה ולא מרגיש טוב, אני מיידע את המורות, אני מכין שיעורי בית, לרוב בכיתה, תמיד משתתף, התנדבתי להמון דברים כמו להשתתף בקליפ, אני בתכנית קנגרו. בזום אין לי בעיה, לפעמים זה מעצבן, אבל זו המציאות. יש פחות שיעורים וזה די מפחית עומס ועושים עם לירון ערב גיבוש עם לירון.

מישה: קיבלתי  תעודות "רגע של נחת" על שיפור משמעותי בקריאה, כל יום אני קורא עם אימא בעברית, אני קורא בשיעור. אני לא בכל הזומים אבל ברובם אני משתתף. אני לומד טוב בקבוצות. אני חושב שהלמידה בזום זה לא נוח כי כשהמורה צריכה להסביר, בכיתה היא כותבת על הלוח, ובזום זה לא ממש נוח.

אלון: קיבלתי  תעודות "רגע של נחת" על אחריות שאני נכנס לזום, מבצע משימות, על כבוד לזולת, על אוצר מילים גבוה. לגבי הזום, היה עדכון חדש והיו קצת בעיות, אני מצליח ללמוד בזום.

הודיה: קיבלתי  תעודות "רגע של נחת" על הכנת שיעורי בית למרות שקשה לי, אני עוזרת למאירה, על השתתפות בקליפ, יש לי אומץ. 

אתי ויצמן:

גם אני ממש גאה בכם , שמחה לשמוע על  המאמץ שאתם עושים למרות הקושי ללמוד בזום, על המוטיבציה להצליח למרות כל מגבלות התקופה. אני גאה בכם על כך שאתם ממשיכים לשמור על קשר עם החברים.  אני מאחלת לכל אחד מכם הצלחה רבה!!!

המשיכו כך, ישר כח!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email