חזרה לדף הבית

רגע של נחת סביב שולחן המנהלת

רגע של נחת עם מנהלת בית הספר תלמידי כיתות ה-ו

תאריך: 14/1/21

שמות התלמידים:

מריה טרייטל, ליטל פטלך-  ה'1, ליאור קליימן- ה'2 , סנטיאגו ריבס, ביזיו דמסיה- ה' 3, תהילה סמושקין, מריאנה אלטשולר- ו'1, דריה נפיודוב, ויקטור קונוזלב- ו'2

מהלך המפגש:

כל תקופת הקורונה הוכחתם כי אתם ממש גיבורי על, חשוב לי לדעת מה הופך כל אחד מכם ל"גיבור על", איזו התנהגות, איזו תכונה הופכת אתכם לגיבורי על, בזכות כך הגעתם למפגש עם המנהלת?

מריה: קיבלתי תעודות  "רגע של נחת" על כך שאני נכנסת קבוע לשיעורי הזום, אני מבצעת את המשימות , עונה על השאלות במהלך השיעור. הלמידה מרחוק יותר נוחה כי יותר משתמשים במחשב וזה יותר נוח טכנית. אני אוהבת ללמוד מרחוק.

ליטל: קיבלתי  תעודות  "רגע של נחת" כי אני מחברת לכל מפגשי הזום, אני עונה על שאלות, משתתפת בשיעורים, עושה את המשימות. אני שומרת על קשר חברתי מהכיתה עם מאשה, אניה, אווה, אוולין ועוד חברות.

ליאור: קיבלתי  תעודות "רגע של נחת" על

סנטיאגו: קבלתי תעודות "רגע של נחת" כי אני משתדל להיכנס לזומים, אני גם עושה משימות, אני עונה על שאלות במפגשים, אני חבר טוב, אני עוזר לחברים גם בשיעורים. הלמידה מרחוק נוחה, לא צריך לקום מוקדם וללכת לבית הספר, אבל זה קצת לא נוח גם, כי אני מבין פחות, וקצת מעייף.

ביזיו: קיבלתי  תעודות  "רגע של נחת" על הכנת שיעורים, אני מתמידה להיכנס לזום, אני עוזרת לחברות שלי בלימודים כשקשה להן. אנחנו מקיימות שיחת וידאו. אני אוהבת ללמוד גם מרחוק וגם מקרוב. מרחוק כי לא צריך לקום ולהתארגן, מקרוב כי אני רוצה לשחק עם החברות שלי, לא תמיד אני מרוצה מהטכנולוגיה. הלמידה מרחוק בקבוצות קטנות יותר נוחה. יש פחות רעש.

תהילה: קיבלתי  תעודות "רגע של נחת" על התמדה והכנת שיעורים, הגעה בזמן למפגשי זום. אני משתתפת בשיעור. מצד אחד אני אוהבת את הלמידה מרחוק כי לא צריך לקום כל כך מוקדם כדי להתארגן ולרוץ לביה"ס, אפשר לנוח יותר. מצד שני הלמידה מקרוב, כי מרחוק יש בעיות אינטרנט.  הלמידה בקבוצות קטנות יותר טובה , אפשר להבין יותר.

מריאנה: קיבלתי  תעודות "רגע של נחת" על רעיונות טובים שאני מציגה בשיעור, אני כמעט תמיד עונה תשובות נכונות. אני נכנסת כמעט תמיד לזום. יש פעמים שאין אינטרנט ולכן אני לא יכולה להיכנס. הלמידה מרחוק לא נוחה ומעייפת, כי כמעט אין הפסקות רק 5 או 10 דקות. בלמידה מקרוב מבינים יותר.

דריה: קיבלתי  תעודות "רגע של נחת" על כך שאני נכנסת למפגשי הזום, אני משתתפת בשיעורי מתמטיקה ואני עושה את כל המשימות באתרים. אני לא הכי אוהבת את הלמידה מרחוק כי אחרי כל הזומים כואבים לי העיניים, ולא נוח כל פעם להדליק את המחשב.

ויקטור: קיבלתי  תעודות "רגע של נחת" על כך שאני עונה נכון על כל המשימות במתמטיקה. אני נכנס לזום קבוע. הלמידה מרחוק זה לא הכי טוב, בכיתה המורה רואה אותך ויכולה לעזור לך. בלמידה מרחוק צריך להתקשר למורה כדי שהיא תסביר.

אתי ויצמן:

גם אני ממש גאה בכם , שמחה לשמוע על  ההתנהגות הנאותה שלכם, על האחריות שאתם מגלים בזמן למידה מרחוק. אני מסכימה איתכם שלמידה מקרוב טובה יותר ויעילה יותר, אך ראינו שאפשר גם ללמוד מרחוק בקבוצות קטנות ולהצליח. "זה קטן עלינו…" אני מאחלת לכל אחד מכם הצלחה רבה!!!

המשיכו כך, ישר כח!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email