חזרה לדף הבית

רגע של נחת סביב שולחן המנהלת – ג-ד

רגע של נחת עם מנהלת בית הספר תלמידי כיתות ג-ו

תאריך: 31/12/20

שמות התלמידים:

ג'1- מילנה בורקובסקי, מובצ'ן נזר, ג' 2- דנה רויטמן, אביתר אילאי קמחי, ד'1- בת אל שמוקלר, נוי אלמו, ד'2- יובל בלשביצס, ד'3- יפת אדר, אסתר זייתון

מהלך המפגש:

על מה מגיע לכם רגע של נחת? איך אתם מרגישים בתקופה זו של הקורונה, של הסגר ושל הלמידה מרחוק?

מילנה: קיבלתי תעודות  "רגע של נחת" על כך שאני מקשיבה למורה, שומרת על הכללים של בית הספר, אני מקבלת הרבה וי כי אני מתנהגת יפה. גיליתי על עצמי שאני מצליחה יותר לעששות שיעורים בזום.

דנה: קיבלתי  תעודות  "רגע של נחת" כי אני עושה שיעורי בית, אני מקשיבה למורה, אני יכולה לעזור למישהו מהכיתה או מבית הספר שלא מבין עברית כי הוא עולה חדש.

אביתר: קיבלתי  תעודות "רגע של נחת" על התנהגות נאותה, על הקשבה בשיעור, על קריאה יפה. אני שונא את הזום כי אצלנו יש בעיה של קליטה ושל אינטרנט וגם לא מבינים את המורה.

בת אל: קבלתי תעודות "רגע של נחת" על התנהגות טובה בשיעור, על הקשבה, על השתתפות, על השתפרות בקריאה וכתיבה.

נוי: קיבלתי  תעודות  "רגע של נחת" על השתתפות בשיעור, על התנהגות נאותה , על קריאה וכתיבה נכונה.

אדר: קיבלתי  תעודות "רגע של נחת" כי השתפרתי בקריאה, בכתיבה וגם בחשבון. אני שונאת את הזום, בבית שלי יש המון מקרים שאין קליטה וזה קשה ואני בקושי מצליחה לשמוע את לינה.

אסתר: קיבלתי  תעודות "רגע של נחת" על התנהגו נאותה, על השתתפות בשיעור והכנת שיעורי בית. אני לא ממש אוהבת את הזום כי היה לך קשה בהתחלה להיכנס, הזום לא עבד לי.

אתי ויצמן:

גם אני ממש גאה בכם , שמחה לשמוע על  ההתנהגות הנאותה שלכם, על המוטיבציה להצליח למרות כל מגבלות התקופה. אני מבינה את חוסר האהבה שלכם למפגשי הזום בשל בעיות טכניות וגם קושי חברתי, ועם זאת אני גאה בכם שאתם ממשיכים להיכנס למפגשים וללמוד.  אני מאחלת לכל אחד מכם הצלחה רבה!!!

המשיכו כך, ישר כח!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email