חזרה לדף הבית

רגע של נחת עם מנהלת בית הספר תלמידי כיתות ג-ד

רגע של נחת

תאריך: 18/11/2020

מפגש מספר:1

שמות התלמידים:

מרטינה כהן, מישה קיסליוב- ג'1, לירוי דמצוקוב , פולינה זסלבסקי- ג'2, נויה גדז', דניס וורונין- ד'1, ניקס פוסטינסקי- ד'2, אלינה אוסנקו, עמרי זרבאילוב- ד'3

מהלך המפגש:

כל תקופת הקורונה הוכחתם כי אתם ממש גיבורי על, חשוב לי לדעת מה הופך כל אחד מכם ל"גיבור על", איזו התנהגות, איזו תכונה הופכת אתכם לגיבורי על, בזכות כך הגעתם למפגש עם המנהלת?

מרטינה: קיבלתי תעודות  "רגע של נחת" על כך שאני משתפרת בקריאה, אני יודעת גם חשבון. אני משתדלת בלימודים.

מישה: קיבלתי  14 תעודות  "רגע של נחת" מתחילת השנה משרונה, קרין, עופר, יצחק, לירון…על קריאה בימי שישי, על השתתפות בשיעור, על סדר וארגון בסוף יום הלימודים.  התכונה שהופכת אותי לגיבור על היא חכמה.

לירוי: קיבלתי 11 תעודות "רגע של נחת" על השתתפות בכיתה, על הכנת שיעורי בית, על הגעה בזמן לבית הספר. התכונה שהופכת אותי לגיבור על היא רצינות ואחריות.

פולינה: קבלתי 9 תעודות "רגע של נחת" על הקשבה למורה, על עזרה לחברים גם בעברית וגם בחשבון. התכונה שהופכת אותי לגיבורת על היא רגישות.

נויה: קיבלתי 14 תעודות  "רגע של נחת" על השתתפות, הקשבה, ארגון הציוד והשולחן. מה שהופך אותי לגיבורת על זו התקווה והשמחה, שעוזרות לי. במצב זה שבו אנו נמצאים, צריך להאמין שבסוף הכל יסתדר.

דניס: קיבלתי 15 תעודות  "רגע של נחת" על התנהגות טובה, על השתתפות בשיעור, על ציונים טובים. התכונה שהופכת אותי לגיבור על היא נחישות, אני מתאמן הרבה, לא מוותר לעצמי, בפורט נייט ולכן אני מצליח.

ניקס: קיבלתי  תעודות "רגע של נחת" על כך שלמדתי חשבון, ופתרתי תרגילי חילוק. אני גיבר על כי אני נכנס כל בוקר לבד לכיתה, בלי בעיות. בהפסקה עזרתי לאחי שהחליק, שטפתי לו פנים.

אלינה: קיבלתי  תעודות "רגע של נחת" על התמדה בלימודים, על הגעה בזמן על הכנת שיעורי בית, על הבאת ציוד. התכונה שהופכת אותי לגיבורת על  חריצות.

עמרי: קיבלתי 3 תעודות "רגע של נחת" על כך שהשתפרתי מאוד בהתנהגות, השתפרתי באנגלית ובעברית. על המאמץ שאני עושה. התכונה שהופכת אותי לגיבור על היא אחריות.

אתי ויצמן:

גם אני ממש גאה בכם , שמחה לשמוע על  ההתנהגות הנאותה שלכם, על האחריות שגיליתם במהלך התקופה, על המוטיבציה להצליח למרות כל מגבלות התקופה.  אני מאחלת לכל אחד מכם הצלחה רבה!!!

המשיכו כך, ישר כח!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email