חזרה לדף הבית

מפגש מספר 2 – רגע של נחת עם מנהלת בית הספר תלמידי כיתות א-ג

תאריך: 19/9/19

שמות התלמידים:

א'1- ליאן פרץ, א'3- אמרי כהן, א'4- ניר בורמן, ב'1- אנהאל לחמי, ב'2- דניאל פדובה, ג'1- דניאל כהן, ג'2- יובל בלשביצס, ג'3- ויולטה פיליפוב

מהלך המפגש:

אני כאן בזכות… תיאור אירוע אחד בזכותו זכיתי בתעודה…

אליאן: קיבלתי תעודה אחת של "רגע של נחת" על כך שהתנהגתי יפה, אני מעתיקה מהלוח, מכינה כל הזמן שיעורים.

אמרי: קיבלתי 3 תעודות "רגע של נחת" כי אני הילד הכי טוב בכיתה, אני עוזר לחברים, אני משחק איתם בחצר, כל פעם אני משחק עם ילד אחר, כל יום. בשיעור אני מתנהג יפה ואני כל יום מקבל רגע של נחת.

ניר: קיבלתי 8 תעודות "רגע של נחת" מתחילת השנה כי אני משתתף בשיעורים, מעתיק הכל מהלוח, אני ילד טוב.

אנהאל: קיבלתי 2 תעודות "רגע של נחת" על השתתפות בשיעור, התנהגתי יפה, אני מקשיבה למורה ועושה מה שהיא אומרת, אני משתתפת בכל המשימות.

דניאל פדובה: קיבלתי 6 תעודות "רגע של נחת" כי עזרתי לתורנים לנקות את הכיתה, אני עוזר לחבר שנופל, נותן לו יד, אני מוכן לשיעור , אני מעתיק מהלוח, אני מסיים את המשימות.

דניאל כהן: קיבלתי 11 תעודות "רגע של נחת" מתחילת שנה כך שאני עוזר לחבר שנופל, אני עוזר בשיעורים לחברים מהכיתה, אני מוכן בזמן לשיעור, אני יושב יפה כשהמורה אומרת, אני משתף הרבה.

יובל: קיבלתי "רגע של נחת" כי הייתי קשוב למורה, אני מבצע משימות.

ויולטה: קיבלתי 9 תעודות "רגע של נחת" על כך שאני עוזרת לחברים, מעתיקה הכל מהלוח, אני משחקת עם ילדים שאין להם חברים.

מה את אוהבים בבית הספר?

דניאל כהן: אני אוהב ללמוד , להעתיק מהלוח, לשחק עם חברים בהפסקה ולשתף חברים במשחק שאני רוצה לשחק. אני אוהב את המורה הילה, הכי טובה בעולם. היא מארגנת לנו סרט ופופ קרן כשאנחנו מתנהגים יפה. אנחנו מקבלים מחזקים אישיים עם הילה, ילד יכול לבחור חבר ולשחק ליד הכיתה.

אימרי: אני אוהב את החצר, אני אוהב לשחק עם הילדים. כולם חושבים על משחק ואז אנחנו משחקים וכיף לנו. אני אפילו אוהב את המורה אינה.

ויולטה: אני אוהבת לשחק עם החברים שלי, אני אוהבת את המורה לינה. יש פה מורות שמלמדות מוסיקה ואני אוהבת.

אנהאל: אני אוהבת ללמוד ואוהבת לעשות שיעורים.

דניאל פדובה: אני אוהב את המורה שלי רחלי, אני אוהב ללמוד ולהכין שיעורי בית. אם חבר רוצה לשחק איתי, אני משחק איתו ואני אוהב את המנהלת. המורה שלנו הכינה לנו תכנית שכל יום אם אנחנו מקבלים 50 נקודות ויש לנו כבר 200 ואז אנחנו בוחרים פרס. כשנקבל 3 סמיילי יהיה לנו מחזק.

ניר: יותר כיף בבית הספר כי אפשר לצאת החוצה להפסקות, אני אוהב את המורה עדן.

אליאן: אני אוהבת להיות באמנות, לעשות שיעורים, להיות בחצר וגם בשיעור ספורט.

אתי ויצמן:

אני ממש שמחה לפגוש אתכם ובמיוחד את ילדי כיתות א' שזו הפעם הראשונה שלהם שהם מגיעים למפגש עם המנהלת. כיף לי לשמוע שאתם אוהבים את בית הספר. אני גאה בכם ובהתנהגות שלכם ומאחלת לכם הצלחה רבה!!!

המשיכו כך, ישר כח!

Facebook
WhatsApp
Email