רגע של נחת - משולחנה של המנהלת

רגע של נחת עם מנהלת בית הספר תלמידי כיתות ג-ד

רגע של נחת

תאריך: 18/11/2020

מפגש מספר:1

שמות התלמידים:

מרטינה כהן, מישה קיסליוב- ג'1, לירוי דמצוקוב , פולינה זסלבסקי- ג'2, נויה גדז', דניס וורונין- ד'1, ניקס פוסטינסקי- ד'2, אלינה אוסנקו, עמרי זרבאילוב- ד'3

מהלך המפגש:

כל תקופת הקורונה הוכחתם כי אתם ממש גיבורי על, חשוב לי לדעת מה הופך כל אחד מכם ל"גיבור על", איזו התנהגות, איזו תכונה הופכת אתכם לגיבורי על, בזכות כך הגעתם למפגש עם המנהלת?

מרטינה: קיבלתי תעודות  "רגע של נחת" על כך שאני משתפרת בקריאה, אני יודעת גם חשבון. אני משתדלת בלימודים.

מישה: קיבלתי  14 תעודות  "רגע של נחת" מתחילת השנה משרונה, קרין, עופר, יצחק, לירון…על קריאה בימי שישי, על השתתפות בשיעור, על סדר וארגון בסוף יום הלימודים.  התכונה שהופכת אותי לגיבור על היא חכמה.

לירוי: קיבלתי 11 תעודות "רגע של נחת" על השתתפות בכיתה, על הכנת שיעורי בית, על הגעה בזמן לבית הספר. התכונה שהופכת אותי לגיבור על היא רצינות ואחריות.

פולינה: קבלתי 9 תעודות "רגע של נחת" על הקשבה למורה, על עזרה לחברים גם בעברית וגם בחשבון. התכונה שהופכת אותי לגיבורת על היא רגישות.

נויה: קיבלתי 14 תעודות  "רגע של נחת" על השתתפות, הקשבה, ארגון הציוד והשולחן. מה שהופך אותי לגיבורת על זו התקווה והשמחה, שעוזרות לי. במצב זה שבו אנו נמצאים, צריך להאמין שבסוף הכל יסתדר.

דניס: קיבלתי 15 תעודות  "רגע של נחת" על התנהגות טובה, על השתתפות בשיעור, על ציונים טובים. התכונה שהופכת אותי לגיבור על היא נחישות, אני מתאמן הרבה, לא מוותר לעצמי, בפורט נייט ולכן אני מצליח.

ניקס: קיבלתי  תעודות "רגע של נחת" על כך שלמדתי חשבון, ופתרתי תרגילי חילוק. אני גיבר על כי אני נכנס כל בוקר לבד לכיתה, בלי בעיות. בהפסקה עזרתי לאחי שהחליק, שטפתי לו פנים.

אלינה: קיבלתי  תעודות "רגע של נחת" על התמדה בלימודים, על הגעה בזמן על הכנת שיעורי בית, על הבאת ציוד. התכונה שהופכת אותי לגיבורת על  חריצות.

עמרי: קיבלתי 3 תעודות "רגע של נחת" על כך שהשתפרתי מאוד בהתנהגות, השתפרתי באנגלית ובעברית. על המאמץ שאני עושה. התכונה שהופכת אותי לגיבור על היא אחריות.

אתי ויצמן:

גם אני ממש גאה בכם , שמחה לשמוע על  ההתנהגות הנאותה שלכם, על האחריות שגיליתם במהלך התקופה, על המוטיבציה להצליח למרות כל מגבלות התקופה.  אני מאחלת לכל אחד מכם הצלחה רבה!!!

המשיכו כך, ישר כח!

מפגש מספר 2 – רגע של נחת עם מנהלת בית הספר תלמידי כיתות א-ג

תאריך: 19/9/19

שמות התלמידים:

א'1- ליאן פרץ, א'3- אמרי כהן, א'4- ניר בורמן, ב'1- אנהאל לחמי, ב'2- דניאל פדובה, ג'1- דניאל כהן, ג'2- יובל בלשביצס, ג'3- ויולטה פיליפוב

מהלך המפגש:

אני כאן בזכות… תיאור אירוע אחד בזכותו זכיתי בתעודה…

אליאן: קיבלתי תעודה אחת של "רגע של נחת" על כך שהתנהגתי יפה, אני מעתיקה מהלוח, מכינה כל הזמן שיעורים.

אמרי: קיבלתי 3 תעודות "רגע של נחת" כי אני הילד הכי טוב בכיתה, אני עוזר לחברים, אני משחק איתם בחצר, כל פעם אני משחק עם ילד אחר, כל יום. בשיעור אני מתנהג יפה ואני כל יום מקבל רגע של נחת.

ניר: קיבלתי 8 תעודות "רגע של נחת" מתחילת השנה כי אני משתתף בשיעורים, מעתיק הכל מהלוח, אני ילד טוב.

אנהאל: קיבלתי 2 תעודות "רגע של נחת" על השתתפות בשיעור, התנהגתי יפה, אני מקשיבה למורה ועושה מה שהיא אומרת, אני משתתפת בכל המשימות.

דניאל פדובה: קיבלתי 6 תעודות "רגע של נחת" כי עזרתי לתורנים לנקות את הכיתה, אני עוזר לחבר שנופל, נותן לו יד, אני מוכן לשיעור , אני מעתיק מהלוח, אני מסיים את המשימות.

דניאל כהן: קיבלתי 11 תעודות "רגע של נחת" מתחילת שנה כך שאני עוזר לחבר שנופל, אני עוזר בשיעורים לחברים מהכיתה, אני מוכן בזמן לשיעור, אני יושב יפה כשהמורה אומרת, אני משתף הרבה.

יובל: קיבלתי "רגע של נחת" כי הייתי קשוב למורה, אני מבצע משימות.

ויולטה: קיבלתי 9 תעודות "רגע של נחת" על כך שאני עוזרת לחברים, מעתיקה הכל מהלוח, אני משחקת עם ילדים שאין להם חברים.

מה את אוהבים בבית הספר?

דניאל כהן: אני אוהב ללמוד , להעתיק מהלוח, לשחק עם חברים בהפסקה ולשתף חברים במשחק שאני רוצה לשחק. אני אוהב את המורה הילה, הכי טובה בעולם. היא מארגנת לנו סרט ופופ קרן כשאנחנו מתנהגים יפה. אנחנו מקבלים מחזקים אישיים עם הילה, ילד יכול לבחור חבר ולשחק ליד הכיתה.

אימרי: אני אוהב את החצר, אני אוהב לשחק עם הילדים. כולם חושבים על משחק ואז אנחנו משחקים וכיף לנו. אני אפילו אוהב את המורה אינה.

ויולטה: אני אוהבת לשחק עם החברים שלי, אני אוהבת את המורה לינה. יש פה מורות שמלמדות מוסיקה ואני אוהבת.

אנהאל: אני אוהבת ללמוד ואוהבת לעשות שיעורים.

דניאל פדובה: אני אוהב את המורה שלי רחלי, אני אוהב ללמוד ולהכין שיעורי בית. אם חבר רוצה לשחק איתי, אני משחק איתו ואני אוהב את המנהלת. המורה שלנו הכינה לנו תכנית שכל יום אם אנחנו מקבלים 50 נקודות ויש לנו כבר 200 ואז אנחנו בוחרים פרס. כשנקבל 3 סמיילי יהיה לנו מחזק.

ניר: יותר כיף בבית הספר כי אפשר לצאת החוצה להפסקות, אני אוהב את המורה עדן.

אליאן: אני אוהבת להיות באמנות, לעשות שיעורים, להיות בחצר וגם בשיעור ספורט.

אתי ויצמן:

אני ממש שמחה לפגוש אתכם ובמיוחד את ילדי כיתות א' שזו הפעם הראשונה שלהם שהם מגיעים למפגש עם המנהלת. כיף לי לשמוע שאתם אוהבים את בית הספר. אני גאה בכם ובהתנהגות שלכם ומאחלת לכם הצלחה רבה!!!

המשיכו כך, ישר כח!

מפגש מספר 3 – רגע של נחת עם מנהלת בית הספר תלמידי כיתות ד-ו

תאריך: 26/9/19

שמות התלמידים:

שרה בסטקר – ד'1, נטלי צרויה – ד'2, רבקה שחר- ד'3, רוני גוזלן – ה' 1,   נטלי גליאנו –ה' 2,  טוהר שרגא – ו'2

מהלך המפגש:

אני כאן בזכות… תיאור אירוע אחד בזכותו זכיתי בתעודה…

שרה: קיבלתי 3 תעודות  "רגע של נחת" על עזרה למורה, על כך שאני משתתפת יפה בשיעור, אני מתנהגת יפה בכיתה, אני לא מדברת בזמן השיעור עם החברים.

נטלי צ: קיבלתי 3 תעודות  "רגע של נחת" כי ישבתי בשיעור, העתקתי, עבדתי בגינה ממש טוב, לא נתתי מכה לאף אחד, עזרתי ללוס לאסוף ערימה.  על התנהגות נאותה ומכובדת, לא צעקתי לא קיללתי…

רבקה: קיבלתי 10 תעודות "רגע של נחת"  כי שמרתי על השקט והשתתפתי בשיעורים. עזרתי לחברה שלי בכיתה.

רוני: קיבלתי  9 תעודות "רגע של נחת" על ביצוע כל 7 המשימות, למרות שמארי רוז ביקשה שאעשה רק שתיים. על הקשבה בשיעור, ועל השתתפות. על עזרה למורה בסוף בשיעור בהרמת כסאות.

נטלי: קיבלתי 8 תעודות  "רגע של נחת" על התנהגות מכבדת בווטסאפ, על הכנת שיעורי בית, על ביצוע משימות בכיתה.

טוהר: קיבלתי  9 תעודות "רגע של נחת" על ביצוע משימות שיעור, על ביצוע תפקידים- על עזרה לולרי, על צילום שיעורים בקבוצה, על סידור הכיתה בסוף יום. על התנהגות נאותה בשיעור- לא מתפרצת, מקשיבה ומשתתפת בעיקר.

מי משתתף בתנועות נוער ומה דעתכם על זה, מה התרומה שלהם?

רוני:  אני משתתפת במחנות העולים,

נטלי: גם אני משתתפת במחנות העולים, זה חושב, פוגשים חברים, משחקים איתם, עושים פעולות שונות, אתמול הייתה פעולה בנושא ראש השנה.

מה אתם אוהבים בבית הספר?

שרה: אני אוהבת ללמוד דברים חדשים, ולא להיות סתם בבית לבד. אני אוהבת שעושים פעילויות חדשות.

רבקה: אני אוהבת ללמוד מתמטיקה בגלל שזה ממש כיף, אני אוהבת אמנות, אני אוהבת לצייר ואוהבת ללמוד איך לצייר.

טוהר: אני אוהבת לבוא לבית הספר, כי לפעמים בית הספר מרחיק אותי מדברים רעים, כשאני עצבנית… בעיקר בבוקר.  אני אוהבת את שיעורי אנגלית, אני טובה באנגלית. כיף שיש מפגש עם המנהלת, זה לא היה בבית הספר הקודם שלי.

נטלי: אני אוהבת את שיעורי מתמטיקה, כי אני טובה במתמטיקה.

אתי ויצמן:

אני גאה בכם , שמחה לראות שהגעתם אלי כבר למפגש בראשית השנה. אני שמחה לשמוע על ההתנהגות הנאותה שלכם ומאחלת לכל אחד מכם הצלחה רבה!!!

המשיכו כך, ישר כח!

פרטי קשר

08-8531975

הארז 6, אשדוד
 
geulim14@gmail.com
 

צרו קשר